fascynaci i pasjonaci w jednym

Kilka słów o REDAKCJI

" aby osiągnąć sukces w tym co robimy, potrzeba jedynie trzech aspektów, które są wyznacznikiem w dążeniu do określonego celu "

WIZJAWiaraWytrwałość

Witamy wszystkich Państwa bardzo serdecznie. Na wstępie dziękujemy za odwiedzenie naszego serwisu informacyjnego. Ciężko tak pisać o nas samych, gdyż nikt z nas tego nie lubi. Dlatego też nie uraczycie tutaj zbyt dużo informacji o naszej redakcji. Ogólnie rzecz biorąc jesteśmy zespołem miłośników wszelkich nowych technologii oraz postępu technicznego które ludzkość zdołała opracować oraz odkryć we wszelkich dziedzinach i aspektach naszego życia, w tym również rewolucyjnej technologii blockchain.

Z chęcią podzielimy się z Państwem wszelkimi informacjami na temat tej technologii od wyjaśnienia terminologii po zastosowanie w praktyce. Kryptoinformator.pl to serwis przede wszystkim przedstawiający najświeższe informacje ze świata kryptowalut, analiza poszczególnych walut cyfrowych oraz przegląd aktualnych średnich kursów z największych giełd na świecie. To co zauważyliśmy to, to, że pomimo już wielu lat funkcjonowania blockchaina w naszym życiu, w dalszym ciągu większość społeczeństwa nie rozumie tej technologii oraz pozytywnych aspektów które nam ona oferuje.

To właśnie dlatego zrodził się u nas pomysł na taki serwis, aby uświadomić społeczeństwo o możliwościach i wykorzystaniu tej technologii. Nie warto się jej bać. Poznajcie ją, a sami Państwo przekonacie się ile dobrego jest w stanie nam przynieść. Jesteśmy świadkami zmian, zmian które określamy mianem "przyszłość". Bądźmy już teraz częścią tej przyszłości, gdyż życie jest zbyt krótkie by stać i się jej przyglądać.

Redakcja serwisu kryptoinformator.pl