Płatności XRP firmy Ripple w ponad 40 milionach lokalizacji w 180 krajach

Płatności XRP firmy Ripple w ponad 40 milionach lokalizacji w 180 krajach

Już wkrótce również dla indywidualnych klientów.

Grawitując w kierunku niskich cen, ceny aktywów kryptograficznych mogą utknąć w zimie. Na szczęście zlokalizowana kilka dni po ogłoszeniu wsparcia dla Litecoin i DASH, Spend.com zaczęła obsługę XRP. XRP jest natywną walutą Ripple Ledger. Za pośrednictwem swoich dyrektorów firma próbowała wszystkiego, co było możliwe, nie tylko dzięki wykorzystaniu monety dla mas poprzez wymianę i uczynienie jej podstawą w niektórych firmach i giełdach, ale także na froncie regulacyjnym, pokazując, że moneta jest rzeczywiście użyteczna i w żaden sposób nie podlega zasadom SEC. Ponieważ XRP jest już dostępny w Spend.com, posiadacze monet XRP mogą, wydać swoje zapasy w ponad 40 milionach lokalizacji rozmieszczonych w 180 krajach. Szeroka baza wydatków była możliwa głównie dlatego, że Spend.com współpracuje z Visa. W rezultacie karty – debetowe lub kredytowe – można wykorzystać w dowolnym miejscu na świecie, w którym widoczny jest znak Visa. Co więcej, opłaty są niemal nieistotne, a przed wydatkami XRP jest konwertowane w locie. 

Spend.com jest przeznaczony obecnie dla firm, a ich serwis, który zostanie wdrożony w drugim kwartale 2019 roku, może jeszcze bardziej przyspieszyć proces szyfrowania. Nowa usługa Spend Business byłaby o wiele niższa niż reszta. Oprócz wszechstronnego interfejsu API, który łączy się z pakietem Spend Business SDK, umożliwiając użytkownikom “pełny pakiet dostępu” do prowadzenia działalności, wydatki będą miały skalowalność z wysoką niezawodnością do 99,9%. Co więcej, firmy będą miały dostęp do usługi wydawania pieniędzy z dowolnego miejsca na świecie z opcją otwarcia sprawdzania lub zapisywania kont. Użytkownicy mogą przechowywać, wydawać i wysyłać ponad 16 kryptowalut ze swoich wirtualnych lub fizycznych kart. Korzyści nie kończą się na tym, że w aplikacji istnieje możliwość zamiany walut z szyfrowaniem na krypto lub na zdolność do konwersji kryptograficznej. Do tego dochodzi priorytet platformy, zapewniając zgodność poprzez przestrzeganie zasad KYC. Wydajność wykorzystuje szyfrowanie AES z certyfikacją PCI DSS poziomu 1.

Istnieje również możliwość zabezpieczenia kredytów od wydatków i w zależności od ratingów kredytowych firma może pożyczać pieniądze o średnim oprocentowaniu 11%. Mimo to ta funkcja jest dostępna tylko w niektórych regionach i podlega ich zatwierdzeniu. Do sukcesu kryptograficznego zalety XRP nie tylko przyciągają instytucje finansowe, ale także zwykłych użytkowników. Kiedy nadejdzie taki dzień, wtedy projekcja Brada Garlinghousea dojdzie do skutku, uniezależnianie się od Bitcoina.

Źródło tekstu: EthereumWorldNews

Źródło zdjęcia: TheCryptoReport